ERJ-6DQFR75V
Назва у виробника
ERJ-6DQFR75V
Resistance
0.75
Tolerance
±1 %
Power Rating
0.5 W
Case Size
0805 (2012 Metric)
Mounting
Smd
Material
Thick Film
Resistance Type
Fixed
Operating Temp
-55 To 125 °C
Temp Coefficient
±100 Ppm/°C
Termination
Sn (Tin) Plating
Rohs Compliant
Yes
Series
Erj-6Dqf
Детальний опис товару
RES 0.75 OHM 1% 1/2W 0805
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%