ERJ-8ENF3601V
Доступність
Є на складі
11 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
11 шт
від 1
від 417
від 1667
Характеристики
Назва у виробника
ERJ-8ENF3601V
Resistance
3.6 K
Tolerance
±1%
Power Rating
0.25 W
Package
Mounting
Smd
Temp Coeff
±100 Ppm/°C
Construction
Thick Film
Termination
Tin-Plated
Operating Temp
55°C To +155°C
Resistance Code
Voltage Rating
200 V
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
RES SMD 3.6K OHM 1% 1/4W 1206
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
Ціна за 50+ з ПДВ
RC1206 100 KOM 5%
RC1206 100 KOM 5%
1206S4J0104T5E
RC1206 4.99 kOm 1%
RC1206 4.99 kOm 1%
1206S4F4991T5E
SMD резистор 0,25W 1% 1206 TC100ppm
RC1206 620 KOM 5%
RC1206 620 KOM 5%
1206S4J0624T5E
RC1206 33 OM 1%
RC1206 33 OM 1%
1206S4F330JT5E
RC1206 10 KOM 1%
RC1206 10 KOM 1%
1206S4F1002T5E
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 33 OM 5%
RC1206 33 OM 5%