EXC-24CN601X
Назва у виробника
EXC-24CN601X
Виробник
PANASONIC
Impedance
600
Modes
2-Mode
Mounting
Smd
Termination
Solder Pads
Package Type
Chip
Configuration
Two-Line
Operating Temp
-40 To +85 °C
Compliance
Rohs
Application
Emi Suppression
Material
Ferrite Core
Детальний опис товару
NOISE FILTER 2 MODE 600 OHM SMD
Інші товари з розділу
DLW21HN900SQ2
DLW21HN900SQ2
Назва у виробника
DLW21HN900SQ2L
Chip Common Mode Choke Coils 90ohm ±25% 330mA 50Vdc 0.35ohm max.