EXC3BP600H
Назва у виробника
EXC3BP600H
Виробник
PANASONIC
Type
Ferrite Bead
Impedance
60 Ohm
Rated Current
1 A
Footprint
Mounting
Smd
Construction
Bead Core
Test Frequency
100 Mhz
Core Material
Ferrite
Rohs
Yes
Детальний опис товару
BEAD CORE 60 OHM 1000MA 0603 SMD