F4-75R06W1E3
Доступність
Є на складі
2 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
2 шт
Назва у виробника
F4-75R06W1E3
Виробник
INFINEON
Device Type
Igbt
Configuration
Quad
Voltage
600 V
Current
75 A
Ntc
Integrated
Module
Pow
Switches
4
Package Type
Power Module
Детальний опис товару
IGBT, POW, QUAD WITH NTC, 600V, 75A
Інші товари з розділу
DIM200WHS12-A000
DIM200WHS12-A000
Назва у виробника
Half bridge IGBT Module 200A/1200V