FCHD040N65S3-F155
Назва у виробника
FCHD040N65S3-F155
Виробник
ONS
Device Type
N-Channel Mosfet
Voltage Rating
650 V
Current Rating
65 A
On Resistance
40 M
Drive Type
Easy Drive
Vgs Max
20 V
Gate Threshold
2.54 V
Power Dissipation
Not Specified
Switching Speed
Fast
Application
Power Conversion
Детальний опис товару
МОП-транзистор Easy Drive 650V 65A 40 mOhm