FDD03-12S1
Назва у виробника
FDD03-12S1
Виробник
CHINFA
Input Voltage
918 V
Output Voltage
12 V
Output Current
200 Ma
Output Power
2.5 W
Isolation Voltage
1500 Vdc
Operating Temp
-40+85 °C
Mounting
Through-Hole
Package Type
Sip-4
Module Type
Isolated Dc/dc
Output Count
Single
Детальний опис товару
DC/DC 2.5W 9...18V => 12V 200mA