FFPF10F150STU
Доступність
Є на складі
150 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
150 шт
Назва у виробника
FFPF10F150STU
Виробник
ONS
Type
General Purpose Diode
Voltage
1500 V
Current
10 A
Package
To-220F
Mounting
Pcb Mount
Polarity
Unidirectional
Forward Drop
1.2 V @10 A
Recovery
Fast Recovery
Operating Temp
-65 To 150 °C
Compliance
Rohs Compliant
Детальний опис товару
DIODE GEN PURP 1.5KV 10A TO220F
Інші товари з розділу
US1M
US1M
Назва у виробника
US1M SMA-J T&R
DIODE ULTRA-FST GPP 1000V 1A 75ns SMA
MURS360
MURS360
3A, 600 V, SILICON, RECTIFIER DIODE SMC
1N4936
1N4936
1N4936-T
Диод выпрямительный 1A 400V 200ns DO-41
US1M DO214AA
Ціна за 50+ з ПДВ
UF4007
UF4007
DIODE ULTRA FAST 1A 1kV DO-41 75ns
RGF1M
RGF1M
Diode Switching 1KV 1A 2-Pin DO-214BA T/R
RS1J
RS1J
Диод выпрямительный 1A 600V 250ns SMA
MM3Z3V0ST1G
MM3Z3V0ST1G
DIODE ZENER 3V 300MW SOD323
Ціна за 500+ з ПДВ
UF1007-T
UF1007-T
HER108
Diode Switching 1KV 1A 2-Pin DO-41 T/R