FKP1T004704B00JSSD
Назва у виробника
FKP1T004704B00JSSD
Виробник
WIMA
Capacitor Type
Film
Dielectric
Polypropylene
Capacitance
470 Pf
Tolerance
±5%
Lead Spacing
15 Mm
Dimensions
5X11X18 Mm
Voltage Ac
650 Vac
Series
Fkp1
Mounting
Through-Hole
Polarity
Non-Polar
Детальний опис товару
Конденсатор: полипропиленовый; 470пФ; 15мм; ±5%; 5x11x18мм; 650ВAC