FKP1U001004B00KSSD
Назва у виробника
FKP1U001004B00KSSD
Виробник
WIMA
Capacitance
100 Pf
Voltage Rating
2000 V
Tolerance
±10%
Dielectric Type
Polypropylene
Series
Pcm15
Mounting Type
Through-Hole
Package Type
Encapsulated
Temperature Range
-55+105 °C
Dissipation Factor
Low Loss
Rohs Compliance
Yes
Applications
High-Voltage, Pulse, Filtering
Детальний опис товару
Пленочные конденсаторы 2000V 100pF 10% PCM15