FKP2D011001D00JSSD
Назва у виробника
FKP2D011001D00JSSD
Виробник
WIMA
Capacitance
0.001 f
Voltage
100 V
Dielectric
Polypropylene
Tolerance
±5%
Dimensions
7.2 X 4.5 X 6 Mm
Lead Spacing
5 Mm
Mounting
Radial
Case
Plastic Rectangular Can
Max Temp
100 °C
Cap Type
Film (Pp)
Lead Form
Radial Leads
Детальний опис товару
Cap Film 0.001uF 100V PP 5% (7.2 X 4.5 X 6mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100C Bulk