FQA140N10
Назва у виробника
FQA140N10
Виробник
FAI
Polarity
N-Channel
Vds
100 V
Id
140 A
Package
To-3P
Mounting
Through-Hole
Type
Power Mosfet
Vgs Max
±20 V
Vgs(Th)
24 V
Rds(On)
10 M (Typ ~7.5 M)
Gate Charge
90 Nc (Typ)
Operating Temp
-55150 °C
Детальний опис товару
MOSFET N-CH 100V 140A TO-3P