FQI13N50CTU
Назва у виробника
FQI13N50CTU
Виробник
ONS
Voltage
500 V
Current
13 A
Channel
N-Channel
Package
I2Pak
Mounting
Through-Hole
Transistor
Mosfet
Polarity
N-Ch
Vgs(Th)
2-4 V
Application
Power Switching
Rohs
Compliant
Operating Temp
-55 To 175 °C
Детальний опис товару
MOSFET N-CH 500V 13A I2PAK