FQPF27P06
Назва у виробника
FQPF27P06
Виробник
INFINEON
Fet Type
P-Channel
Vds Max
60 V
Drain Current
27 A
Rds On
0.06
Gate Threshold
-2.5 V
Gate Charge
30 Nc
Power Dissipation
60 W
Operating Temp
-55 To 150 °C
Switching Speed
Fast
Device Mode
Enhancement
Детальний опис товару
MOSFET 60V P-Channel QFET