FUSE-1035-3150
Назва у виробника
FUSE-1035-3150
Виробник
KLS
Type
Fuse
Size
5x20 mm
Diameter
5 mm
Length
20 mm
Material
Glass
Mounting
Leaded
Current
3.15 A
Voltage
250 V
Детальний опис товару
Предохранитель плавкий, 5х20, выводной, стекло, 3,15 А. 250 В.