FWP-32A14FA
від 1
від 3
Характеристики
Назва у виробника
FWP-32A14FA
Виробник
Bussmann
Current
32 A
Voltage Ac
700 V
Voltage Dc
800 V
Type
Cartridge
Time Class
Fast-Acting
Standards
Iec 60269
Body
Ceramic
Mount
Fuse Holder
Interrupting
High Breaking Capacity
Application
Industrial Power
Детальний опис товару
FUSE CARTRIDGE 32A 700VAC/800VDC