G5NB-1A4-E-DC12
Назва у виробника
G5NB-1A4-E-DC12
Виробник
OMRON
Coil Voltage
12 Vdc
Contact Type
Spst-No
Contact Current
5 A
Contact Voltage
250 Vac
Switching Power
1250 Va
Poles
1
Mounting
Pcb
Terminals
Through-Hole
Usage
General Purpose
Operation
Electromagnetic
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
12VDC, SPST-NO, 5A 250VAC