G6A-274P-ST-US-24DC
Назва у виробника
G6A-274P-ST-US-24DC
Виробник
OMRON
Model
G6A-274P-St-Us-24Dc
Type
Signal Relay
Coil Voltage
24 Vdc
Contact Form
2 Form C (Dpdt)
Contact Current
3 A
Coil Power
150 Mw
Dimensions
20.3X10.1Xh Mm
Poles
2 (Dpdt)
Application
PCBs, Alarm Systems
Детальний опис товару
24VDC, 2 form C (DPDT), 3A, 150mW 20.3x10.1xH реле сигнальное