GAN063-650WSAQ
Назва у виробника
GAN063-650WSAQ
Виробник
NEX
Device Type
Gan Fet
Polarity
N-Channel
Voltage
650 V
Current
34.5 A (Ta)
Power
143 W (Ta)
Package
To-247-3
Mounting
Through Hole
Leads
3
Series
650Wsaq
Детальний опис товару
N-Channel 650 V 34.5A (Ta) 143W (Ta) Through Hole TO-247-3