GCM21BR71A106KE22L
від 1
від 313
від 1250
Характеристики
Назва у виробника
GCM21BR71A106KE22L
Виробник
MURATA
Capacitance
10 f
Voltage Rating
10 V
Tolerance
±10%
Dielectric
X7R
Construction
Multilayer Ceramic
Mounting
Surface Mount
Footprint
0805 (2012 Metric)
Temp Range
-55 To +125 °C
Polarity
Non-Polarized
Rohs
Compliant
Series
Gcm21Br71A
Детальний опис товару
MURATA - GCM21BR71A106KE22L - Многослойный керамический конденсатор, 10 мкФ, 10 В, 0805 [2012 Метрический], ± 10%, X7R