GCM21BR71A106KE22L
від 1
від 213
від 852
Характеристики
Назва у виробника
GCM21BR71A106KE22L
Виробник
MURATA
Capacitance
10 f
Voltage Rating
10 V
Tolerance
±10%
Dielectric
X7R
Construction
Multilayer Ceramic
Mounting
Surface Mount
Footprint
0805 (2012 Metric)
Temp Range
-55 To +125 °C
Polarity
Non-Polarized
Rohs
Compliant
Series
Gcm21Br71A
Детальний опис товару
MURATA - GCM21BR71A106KE22L - Многослойный керамический конденсатор, 10 мкФ, 10 В, 0805 [2012 Метрический], ± 10%, X7R
Інші товари з розділу
C0805 100nF 10% 50V X7R
C0805 100nF 10% 50V X7R
Назва у виробника
CL21B104KBCNNNC
SMD керамический конденсатор 100 nF +-10% 50V ТКЕ X7R
Ціна за 50+ з ПДВ
C0805 330nF 10% 50V X7R
C0805 330nF 10% 50V X7R
CL21B334KBFNNNE
SMD керамический конденсатор 330 nF +-10% TKE X7R 50V
Ціна за 50+ з ПДВ
C0805 100pF 5% 50V NP0
C0805 100pF 5% 50V NP0
CC0805JRNPO9BN101
SMD керамический конденсатор 100 pF +-5% 50V ТКЕ NP0
Ціна за 500+ з ПДВ
C0805 22mkF 20% 6.3V X5R
C0805 22mkF 20% 6.3V X5R
CL21A226MQQNNNE
SMD керамический конденсатор 0805 22 mkF +-20% X5R 6.3V
C0805 100nF 10% 50V X7R
C0805 100nF 10% 50V X7R
CL21B104KBCNNNC
C0805 10mkF 10% 16V X7R
C0805 10mkF 10% 16V X7R
CL21B106KOQNNNE
SMD керамический конденсатор 0805 10 mkF +-10% X7R 16V
C0805 33pF 5% 50V NP0
C0805 33pF 5% 50V NP0
C0805C330J5GAC7800
SMD керамический конденсатор 33 pF +-5% NP0 50V
Ціна за 500+ з ПДВ
C0805 22nF 10% 50V X7R
C0805 22nF 10% 50V X7R
CC0805KRX7R9BB223
SMD керамический конденсатор 22 nF +-10% X7R 50V
C0805 10mkF 10% 25V X5R
C0805 10mkF 10% 25V X5R
CL21A106KAYNNNE
CAP CER 10UF 25V 10% X5R 0805
C0805 10mkF 10% 10V X7R
C0805 10mkF 10% 10V X7R
CL21B106KPQNNNE
SMD керамический конденсатор 0805 10 mkF +-10% X7R 10V