GJM1555C1H180FB01D
від 10
від 596
від 2381
Характеристики
Назва у виробника
GJM1555C1H180FB01D
Виробник
MURATA
Type
Mlcc
Dielectric
C0G (Np0)
Capacitance
18 Pf
Tolerance
±1%
Voltage
50 V
Smd Size
Mounting
Smd
Temp Coef
0±30 Ppm/°C
Polarity
Non-Polar
Rohs
Yes
Operating Temp
-55 To 125 °C
Applications
Rf, Timing, Filters
Детальний опис товару
Capacitor: ceramic; MLCC; 18pF; 50V; C0G (NP0); ±1%; SMD; 0402
Інші товари з розділу
C0201 100nF 10% 35V X5R
C0201 100nF 10% 35V X5R
Назва у виробника
GRM033R6YA104KE14D
Многослойные керамические конденсаторы - поверхностного монтажа 0201 35VDC 0.1uF 10% X5R
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
C0201 10nF 10% 25V X7R
C0201 10nF 10% 25V X7R
GRM033R71E103KE14D
10000 pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
C0201 100nF 10% 35V X5R
C0201 100nF 10% 35V X5R
GRM033R6YA104KE14D
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
C0201 100pF 5% 25V NP0
C0201 100pF 5% 25V NP0
GRM0335C1E101JA01D
100 pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
C0201 4.7nF 10% 16V X7R
C0201 4.7nF 10% 16V X7R
GRM033R71C472KE14D
0201 4700pF 16volts X7R 10%
C0201 10nF 10% 10V X7R
C0201 10nF 10% 10V X7R
GRM033R71A103KA01D
CAP CER 10000PF 10V 10% X7R 0201
GJM1555C1H180FB01D
GJM1555C1H180FB01D
GJM1555C1H180FB01D
C0201 1mkF 20% 16V X5R
C0201 1mkF 20% 16V X5R
CL03A105MO3NRNH
1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
C0201 39pF 2% 50V NP0
C0201 39pF 2% 50V NP0
GRM0335C1H390GA01D
39 pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
C0201 10000pF 10% 16V X7R
C0201 10000pF 10% 16V X7R
GRM033R71C103KE14D
CAP CER 10000PF 16V X7R 0201