GMC02X7R103K25NT
Доступність
Є на складі
20 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
20 шт
Ціна за одиницю
Загальна ціна
Ціна
від 200
від 2000
Характеристики
Назва у виробника
GMC02X7R103K25NT
Виробник
Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance
10000 Pf (10 Nf)
Tolerance
±10%
Voltage Rating
25 V
Dielectric
X7R
Footprint
0201 (0603 Metric)
Mounting
Surface Mount
Termination
Ni/sn
Temp Range
-55°C To 125°C
Rohs Compliant
Yes
Msl Level
Msl 1
Детальний опис товару
10000 pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Інші товари з розділу
C0805 100nF 10% 50V X7R
C0805 100nF 10% 50V X7R
Назва у виробника
CL21B104KBCNNNC
SMD керамический конденсатор 100 nF +-10% 50V ТКЕ X7R
Ціна за 50+ з ПДВ
C0201 100nF 10% 35V X5R
C0201 100nF 10% 35V X5R
GRM033R6YA104KE14D
Многослойные керамические конденсаторы - поверхностного монтажа 0201 35VDC 0.1uF 10% X5R
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
C0402 47pF 1% 50V NP0
C0402 47pF 1% 50V NP0
GRM1555C1H470FA01D
REEL * 0402 47 pF 50 V ±1% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ціна за 500+ з ПДВ
C0402 1.5pF ±0.1pF 50V NP0
C0402 1.5pF ±0.1pF 50V NP0
GRM1555C1H1R5BA01D
MLCC 0402 1,5pF 50V NP0
C1206 1mkF 10% 50V X7R
C1206 1mkF 10% 50V X7R
CL31B105KBHNNNE
SMD керамический конденсатор 1 mkF +-10% X7R 50V
C0805 330nF 10% 50V X7R
C0805 330nF 10% 50V X7R
CL21B334KBFNNNE
SMD керамический конденсатор 330 nF +-10% TKE X7R 50V
C0603 100pF 5% 50V NP0
C0603 100pF 5% 50V NP0
CL10C101JB8NNNC
SMD керамический конденсатор 100pF +-5% NP0 50V
C0402 3.3pF ± 0.25pF NP0 50V
C0402 3.3pF ± 0.25pF NP0 50V