GRM035R60J475ME15D
Назва у виробника
GRM035R60J475ME15D
Виробник
MURATA
Type
Ceramic Mlcc
Dielectric
X5R
Capacitance
4.7 f
Voltage
6.3 V
Tolerance
±20%
Mount
Smd
Footprint
Polarity
Non-Polar
Temp Range
-55 To +85 °C
Application
Decoupling, Bypass
Детальний опис товару
Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 6.3V; X5R; ±20%; SMD; 0201
Інші товари з розділу
C0201 100nF 10% 35V X5R
C0201 100nF 10% 35V X5R
Назва у виробника
GRM033R6YA104KE14D
Многослойные керамические конденсаторы - поверхностного монтажа 0201 35VDC 0.1uF 10% X5R
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
C0201 10nF 10% 25V X7R
C0201 10nF 10% 25V X7R
GRM033R71E103KE14D
10000 pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
C0201 100nF 10% 35V X5R
C0201 100nF 10% 35V X5R
GRM033R6YA104KE14D
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
C0201 100pF 5% 25V NP0
C0201 100pF 5% 25V NP0
GRM0335C1E101JA01D
100 pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
C0201 4.7nF 10% 16V X7R
C0201 4.7nF 10% 16V X7R
GRM033R71C472KE14D
0201 4700pF 16volts X7R 10%
C0201 10nF 10% 10V X7R
C0201 10nF 10% 10V X7R
GRM033R71A103KA01D
CAP CER 10000PF 10V 10% X7R 0201
GJM1555C1H180FB01D
GJM1555C1H180FB01D
Capacitor: ceramic; MLCC; 18pF; 50V; C0G (NP0); ±1%; SMD; 0402
C0201 1mkF 20% 16V X5R
C0201 1mkF 20% 16V X5R
CL03A105MO3NRNH
1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
C0201 39pF 2% 50V NP0
C0201 39pF 2% 50V NP0
GRM0335C1H390GA01D
39 pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
C0201 10000pF 10% 16V X7R
C0201 10000pF 10% 16V X7R
GRM033R71C103KE14D
CAP CER 10000PF 16V X7R 0201