GRM155D80J225ME95D
Доступність
Є на складі
600 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
600 шт
Ціна за одиницю
Загальна ціна
Ціна
від 50
Назва у виробника
GRM155D80J225ME95D
Виробник
MURATA
Capacitance
2.2 f
Tolerance
±20%
Rated Voltage
6.3 V
Dielectric
X6T
Package
0402 (1005 Metric)
Mounting
Surface Mount
Termination
Tin Over Nickel
Temp Range
-55°C To +125°C
Capacitor Type
Multilayer Ceramic
Series
Grm155D
Size Metric
Детальний опис товару
2.2 µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6T 0402 (1005 Metric)
Інші товари з розділу
C0805 100nF 10% 50V X7R
C0805 100nF 10% 50V X7R
Назва у виробника
CL21B104KBCNNNC
SMD керамический конденсатор 100 nF +-10% 50V ТКЕ X7R
Ціна за 50+ з ПДВ
C0402 47pF 1% 50V NP0
C0402 47pF 1% 50V NP0
GRM1555C1H470FA01D
REEL * 0402 47 pF 50 V ±1% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ціна за 500+ з ПДВ
C0402 1.5pF ±0.1pF 50V NP0
C0402 1.5pF ±0.1pF 50V NP0
GRM1555C1H1R5BA01D
MLCC 0402 1,5pF 50V NP0
Ціна за 500+ з ПДВ
C1206 1mkF 10% 50V X7R
C1206 1mkF 10% 50V X7R
CL31B105KBHNNNE
SMD керамический конденсатор 1 mkF +-10% X7R 50V
C0805 330nF 10% 50V X7R
C0805 330nF 10% 50V X7R
CL21B334KBFNNNE
SMD керамический конденсатор 330 nF +-10% TKE X7R 50V
C0603 100pF 5% 50V NP0
C0603 100pF 5% 50V NP0
CL10C101JB8NNNC
SMD керамический конденсатор 100pF +-5% NP0 50V
C0402 3.3pF ± 0.25pF NP0 50V
C0402 3.3pF ± 0.25pF NP0 50V