GRM21BZ7YA475KE15K
від 1
від 463
від 1852
Характеристики
Назва у виробника
GRM21BZ7YA475KE15K
Виробник
MURATA
Capacitance
4.7 f
Voltage
35 V
Tolerance
±10%
Dielectric
X7R
Component Type
Mlcc
Mounting
Smd
Size Code
Temp Range
-55°C To +125°C
Polarity
Nonpolar
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 35 VDC 10% 0805 X7R