GRM55DR72E105KW01L
Виробник
MURATA
Детальний опис товару
SMD керамический конденсатор 1mkF +-10% ТКЕ X7R 250V
Інші товари з розділу
C2220X105K2RACAUTO
C2220X105K2RACAUTO
Назва у виробника
CAP CER 1UF 200V X7R 2220
Ціна за 1+ з ПДВ
Ціна за 30+ з ПДВ
Ціна за 120+ з ПДВ
C2220 1mkF 10% 250V X7R
C2220 1mkF 10% 250V X7R
Назва у виробника
GRM55DR72E105KW01L
Доступно
950 шт
Строк
Ціна за 1+ з ПДВ
C2220 150nF 10% 630V X7R
C2220 150nF 10% 630V X7R
GRM55DR72J154KW01L
SMD керамический конденсатор 150 nF +-10% ТКЕ X7R 630V 2220
516 шт
Ціна за 200+ з ПДВ
C2220 220nF 10% 630V X7R
C2220 220nF 10% 630V X7R
GRM55DR72J224KW01L
SMD керамический конденсатор 220 nF +-10% ТКЕ X7R 630V 2220
291 шт
C2225 150nF 10% 1kV X7R
C2225 150nF 10% 1kV X7R
C2225X154KDRAC7800
CAP CER 2225 150NF 1000V X7R 10%
280 шт
C2220 10mkF 10% X7R 100V
C2220 10mkF 10% X7R 100V
KGM55DR72A106KV
SMD керамический конденсатор 10mkF +-10% 100V ТКЕ X7R
247 шт
Ціна за 69+ з ПДВ
Ціна за 274+ з ПДВ
C2220 220nF 10% 630V X7R
C2220 220nF 10% 630V X7R
C5750X7R2J224K230KA
199 шт
C2220 10mkF 10% X5R 50V
C2220 10mkF 10% X5R 50V
C5750X5R1H106K230KA
SMD керамический конденсатор 10mkF +-10% 50V ТКЕ X5R
151 шт
C2220 10nF 10% 2kV X7R
C2220 10nF 10% 2kV X7R
C2220X103KGRACTU
2220 X7R 10nF 2kV ± 10%
147 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
C2220 220nF 10% 630V X7R
C2220 220nF 10% 630V X7R
GRM55DR72J224KW01L