GRT1555C1E220JA02J
Доступність
Є на складі
16 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
16 шт
Назва у виробника
GRT1555C1E220JA02J
Виробник
MURATA
Capacitance
22 Pf
Voltage
25 V
Dielectric
C0G/np0
Size
0402 (1.0 X 0.5 Mm)
Tolerance
±5%
Temp Coef
0 ±30 Ppm/°C
Termination
Tin-Plated
Mounting
Surface Mount
Rohs
Yes
Applications
Rf, Timing, Filters
Dielectric Class
Class I
Series
Grt1555
Детальний опис товару
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0402
Інші товари з розділу
C0805 100nF 10% 50V X7R
C0805 100nF 10% 50V X7R
Назва у виробника
CL21B104KBCNNNC
SMD керамический конденсатор 100 nF +-10% 50V ТКЕ X7R
Ціна за 50+ з ПДВ
C0402 47pF 1% 50V NP0
C0402 47pF 1% 50V NP0
GRM1555C1H470FA01D
REEL * 0402 47 pF 50 V ±1% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
C0402 1.5pF ±0.1pF 50V NP0
C0402 1.5pF ±0.1pF 50V NP0
GRM1555C1H1R5BA01D
MLCC 0402 1,5pF 50V NP0
Ціна за 500+ з ПДВ
C1206 1mkF 10% 50V X7R
C1206 1mkF 10% 50V X7R
CL31B105KBHNNNE
SMD керамический конденсатор 1 mkF +-10% X7R 50V
C0805 330nF 10% 50V X7R
C0805 330nF 10% 50V X7R
CL21B334KBFNNNE
SMD керамический конденсатор 330 nF +-10% TKE X7R 50V
C0603 100pF 5% 50V NP0
C0603 100pF 5% 50V NP0
CL10C101JB8NNNC
SMD керамический конденсатор 100pF +-5% NP0 50V
C0402 3.3pF ± 0.25pF NP0 50V
C0402 3.3pF ± 0.25pF NP0 50V