GST280A24-C6P
Доступність
Є на складі
8 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
8 шт
від 1
від 2
Характеристики
Назва у виробника
GST280A24-C6P
Виробник
MEANWELL
Series
Gst280A
Power Rating
280.08 W
Output Voltage
24 V
Output Current
11.67 A
Outputs
Single
Efficiency Level
Level Vi
Application
Industrial
Form Factor
Adaptor
Mounting
Box
Connector
C6P
Детальний опис товару
BOX * GST280A Series 280.08 W 24 V Single Output 11.67 A Level VI Industrial Adaptor
Інші товари з розділу
GST120A24-P1M
GST120A24-P1M
Назва у виробника
Pwr sup.unit: switched-mode; 24VDC; 5A; Out:5,5/2,5; 120W; 89.5%
Ціна за 1+ з ПДВ
Ціна за 2+ з ПДВ
Ціна за 6+ з ПДВ
GST280A24-C6P
GST280A24-C6P
GST280A24-C6P
Доступно
PS8-300ATX-ZBE
PS8-300ATX-ZBE
Источник питания 80+ Bronze PS/2 SPS 300W ATX (DELTA) RoHS