HHXJ350ARA221MHA0G
від 1
від 90
від 358
Характеристики
Назва у виробника
HHXJ350ARA221MHA0G
Виробник
Chemi-Con
Capacitance
220 f
Voltage
35 V
Esr
22 M
Lifetime
4000 H @125°C
Temp Rating
-55 To 125 °C
Case Type
Can - Smd
Mounting
Radial / Smd
Termination
Solderable
Polarity
Polarized
Dielectric
Aluminum Polymer
Tolerance
±20%
Series
Hhxj
Детальний опис товару
220 µF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 22mOhm 4000 Hrs @ 125°C
Інші товари з розділу
TS14 2.2mkF 20% 400V 8X12
TS14 2.2mkF 20% 400V 8X12
Назва у виробника
TS14012G2R2MSB040R
Конденсатор электролитический алюминиевый 2000ч 105'C
TS14 470mkF 20% 25V 08X14
TS14 470mkF 20% 25V 08X14
TS14 470uF 25V +/-20% 8x14mm P:3.5mm Bulk RoHS
TS13D CD110X 100mkF 20% 25V 6.3X11
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR -40~+85 / 2000 hours
TS14 10mkF 20% 50V 5X11
TS14 10mkF 20% 50V 5X11
005SN1H100MSB05115
TS13D CD110X 1000mkF 20% 25V 10X20
Radial type Aluminum Electrolytic Capacitors - 85°C
TS14 10mkF 20% 63V 5X11
TS14 10mkF 20% 63V 5X11
005SN1J100MSB05115
TS14 22mkF 20% 25V 5X11
TS14 22mkF 20% 25V 5X11
005SN1E220MSB05115
Ціна за 50+ з ПДВ
EEE-0JA221WP
EEE-0JA221WP
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
TS14 47mkF 20% 63V 6.3X12
TS14 47mkF 20% 63V 6.3X12