HI0805R800R-10
від 1
від 220
від 878
Характеристики
Назва у виробника
HI0805R800R-10
Виробник
LAIRD
Impedance
80
Package
0805
Mounting
Smd
Type
Ferrite Bead
Material
Ferrite
Series
Hi
Rohs
Yes
Lead Free
Yes
Application
Power Filtering
Детальний опис товару
FERRITE CHIP POWER 80 OHM SMD
Інші товари з розділу
BLM15BB220SN1D
BLM15BB220SN1D
Назва у виробника
FERRITE CHIP 22 OHM 300MA 0402