HI1206N101R-10
Назва у виробника
HI1206N101R-10
Виробник
LAIRD
Component
Ferrite Bead
Impedance
100
Size
Mount
Smd
Series
1Ln
Bead Code
101
Core
Ferrite
Polarity
Non-Polar
Termination
Plated
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN
Інші товари з розділу
DLW21HN900SQ2
DLW21HN900SQ2
Назва у виробника
DLW21HN900SQ2L
Chip Common Mode Choke Coils 90ohm ±25% 330mA 50Vdc 0.35ohm max.
Ціна за 500+ з ПДВ
DLW21HN900SQ2L
Доступно
598 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
HI1206N101R-10
HI1206N101R-10
HI1206N101R-10
FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN