HZ0805D152R-10
Назва у виробника
HZ0805D152R-10
Виробник
LAIRD
Type
Ferrite Bead
Impedance
Mounting
Smd
Footprint
Series
Hz0805D
Material
Ferrite
Use
Signal Suppression
Form
Chip
Termination
Solderable
Color
Black
Детальний опис товару
FERRITE CHIP SIGNAL 1500 OHM SMD
Інші товари з розділу
BLM15BB220SN1D
BLM15BB220SN1D
Назва у виробника
FERRITE CHIP 22 OHM 300MA 0402