IAUC120N06S5L032ATMA1
Доступність
Є на складі
4 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
4 шт
від 1
від 44
від 173
Характеристики
Назва у виробника
IAUC120N06S5L032ATMA1
Виробник
INF
Device Type
Mosfet
Channel Type
N-Channel
Drain Voltage
60 V
Current Rating
120 A
Package Type
Tdson-8-34
Mounting
Surface-Mount
Vgs Max
±20 V
Temp Range
-55 To 150 °C