IAUT300N10S5N015ATMA1
Назва у виробника
IAUT300N10S5N015ATMA1
Виробник
INFINEON
Device Type
Power Mosfet
Channel
N-Channel
Voltage Rating
100 V
Current Rating
300 A
Package Type
Hsof (8+Tab)
Pin Count
9 Pins
Mounting
Surface Mount
Application
Automotive Power
Automotive Grade
Aec-Q101
Rohs Compliant
Yes
Delivery
Tape & Reel (T/r)
Детальний опис товару
Trans MOSFET N-CH 100V 300A Automotive 9-Pin(8+Tab) HSOF T/R