IPG20N04S4L07ATMA1
Назва у виробника
IPG20N04S4L07ATMA1
Виробник
INFINEON
Device Type
N-Channel Mosfet
Drain Voltage
40 V
Drain Current
20 A
Rds On
7 M
Gate Charge
40 Nc
Gate Threshold
2.5 V
Power Dissipation
60 W
Package Type
8Tdson
Thermal Resistance
0.45 °C/w
Operating Temp
-55175 °C