IPG20N10S436AATMA1
Назва у виробника
IPG20N10S436AATMA1
Виробник
INFINEON
Type
Mosfet Array
Channels
Dual
Polarity
N-Channel
Voltage
100 V
Current
20 A
Power
43 W