IRL40SC228
Назва у виробника
IRL40SC228
Виробник
INFINEON
Type
Mosfet
Channel
N-Channel
Continuous Current
557 A (Tc)
Power Dissipation
416 W (Tc)
Package
D2Pak (7-Lead)
Mounting
Surface Mount
Leads
7
Vds
40 V
Rds(On)
22 M
Gate Threshold
24 V
Polarity
Enhancement
Operating Temp
-55 To 175 °C
Детальний опис товару
N-Channel 557A (Tc) 416W (Tc) Surface Mount D2PAK (7-Lead)