IXFA220N06T3
Назва у виробника
IXFA220N06T3
Виробник
IXYS
Type
N-Channel Mosfet
Technology
Trencht3
Vds
60 V
Drain Current
220 A
Vgs Max
±20 V
Rds On
2.2 M
Gate Charge
100 Nc
Package
To-247
Temp Range
-55+175 °C
Mounting
Through-Hole
Детальний опис товару
МОП-транзистор 60V/220A TrenchT3