IXFN420N10T
Доступність
Є на складі
4 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
4 шт
Назва у виробника
IXFN420N10T
Виробник
IXYS
Type
N-Channel Mosfet
Vds
100 V
Id
420 A (Tc)
Pd
1070 W (Tc)
Package
Sot-227B
Mounting
Chassis Mount
Polarity
N-Channel
Application
Power Switching; Motor Drives; Converters
Cooling
Case-Cooled (Tc)
Детальний опис товару
N-Channel 100 V 420A (Tc) 1070W (Tc) Chassis Mount SOT-227B