IXFX26N120P
Назва у виробника
IXFX26N120P
Виробник
IXYS
Type
N-Channel Mosfet
Continuous Current
26 A
Voltage
1200 V
Rds On
0.46
Vgs Max
±20 V
Operating Temp
-55 To 150 °C
Switch Type
Enhancement
Application
Power Switching
Детальний опис товару
МОП-транзистор 26 A 1200V 0.46 Rds