IXFX520N075T2
Назва у виробника
IXFX520N075T2
Виробник
IXYS
Device Type
Trans Mosfet
Polarity
N-Channel
Vds
75 V
Id
520 A
Pins
3+Tab
Package
Plus 247
Mounting
Through-Hole
Max Vgs
±20 V
Operating Temp
-55 To 150 °C
Applications
Power Conversion, Inverters
Детальний опис товару
Trans MOSFET N-CH 75V 520A 3-Pin(3+Tab) PLUS 247