IXGK120N120A3
Назва у виробника
IXGK120N120A3
Виробник
IXYS
Детальний опис товару
IGBT PT 1200V 120A TO-264
Інші товари з розділу
DIM200WHS12-A000
DIM200WHS12-A000
Назва у виробника
Half bridge IGBT Module 200A/1200V