IXTA80N10T
Назва у виробника
IXTA80N10T
Виробник
IXYS
Device Type
Mosfet N-Ch
Vds Max
100 V
Id Max
80 A
Package
To-263 (D2Pak)
Rds On
10 M @ Vgs=10V
Vgs Th
24 V
Vgs Max
±20 V
Gate Charge
35 Nc (Typ)
Mounting
Surface Mount
Body Diode
Integrated
Op Temp
-55175 °C
Applications
Power Switching, Motor Drives, Dc-Dc Converters
Детальний опис товару
MOSFET N-CH 100V 80A TO-263