IXTH16N50D2
Назва у виробника
IXTH16N50D2
Виробник
IXYS
Device
Mosfet
Channel
N-Channel
Vds
500 V
Id
16 A
Technology
Si Mosfet
Application
Power Switching
Mounting
Through-Hole
Max Vgs
±20 V
Polarity
N
Детальний опис товару
МОП-транзистор N-CH 500V 16A МОП-транзистор