IXTK90P20P
Назва у виробника
IXTK90P20P
Виробник
IXYS
Device Type
Mosfet
Polarity
P-Channel
Vds Max
200 V
Id Max
90 A
Package
To-264
Mounting
Through-Hole
Vgs Max
±20 V
Pins
3
Op Temp
-55 To 150 °C
Rohs
Compliant
Rds(On)
See Datasheet
Gate Charge
See Datasheet
Детальний опис товару
MOSFET P-CH 200V 90A TO-264