JK-nSMD050-30
Назва у виробника
JK-NSMD050-30
Виробник
JKPPTC
Voltage Rating
30 V
Hold Current
0.5 A
Trip Current
1 A
Max Interrupt
100 A
Package Code
Component Type
Resettable Fuse
Mounting Type
Smd
Rohs
Compliant
Operating Temp
-40 To 85 °C
Typical Resistance
0.2
Детальний опис товару
30V 500mA 100A 1A 1206 Resettable Fuses ROHS