KDV08FR330ET
Назва у виробника
KDV08FR330ET
Виробник
Ohmite
Resistance
330 M (0.33 )
Tolerance
±1%
Power Rating
0.25 W (1/4 W)
Footprint
0805 (2012 Metric)
Type
Current Sense Resistor
Film Type
Metal Film
Mounting
Smd
Max Current
0.87 A
Rohs
Compliant
Material
Ceramic Substrate
Детальний опис товару
330 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Metal Film
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%