KTR18EZPJ475
Назва у виробника
KTR18EZPJ475
Виробник
ROHM
Resistance
4.7 M
Tolerance
±5%
Package
Smd 1206
Type
Thick Film
Mounting
Surface Mount
Aec-Q200
Yes
Rohs
Compliant
Series
Ktr18
Voltage Rating
High Voltage
Power Rating
0.25 W
Operating Temp
-55+155 °C
Termination
Tin Plated
Детальний опис товару
Thick Film Resistors - SMD 1206 4.7MOhm 5% High VoltageAEC-Q200
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
Ціна за 50+ з ПДВ
RC1206 100 KOM 5%
RC1206 100 KOM 5%
1206S4J0104T5E
RC1206 4.99 kOm 1%
RC1206 4.99 kOm 1%
1206S4F4991T5E
SMD резистор 0,25W 1% 1206 TC100ppm
RC1206 620 KOM 5%
RC1206 620 KOM 5%
1206S4J0624T5E
RC1206 33 OM 1%
RC1206 33 OM 1%
1206S4F330JT5E
RC1206 10 KOM 1%
RC1206 10 KOM 1%
1206S4F1002T5E
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 33 OM 5%
RC1206 33 OM 5%