LC16MINI-CC-700-SR LED DRIVER
Доступність
Є на складі
27 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
27 шт
від 100
від 250
Характеристики
Назва у виробника
LC16MINI-CC-700-SR
Виробник
HELVAR
Power Rating
16 W
Output Current
700 Ma
Output Voltage
1423 Vdc
Output Type
Constant Current
Current Mode
Fixed
Load Type
Led
Form Factor
Mini
Детальний опис товару
Helvar 16 W constant current LED driver, 14–23 VDC, 700 mA fixed current output
Інші товари з розділу
XLG-50-A LED DRIVER
XLG-50-A LED DRIVER
Назва у виробника
XLG-50-A
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 50 Вт, 22...54 В, 530...2100 мА, IP67, Io adjustable through built in potentiometer